Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet a hamvas zöld...

Mivel lehet a hamvas zöld színt eltűntetni a hajból?

Figyelt kérdés

A fodrászom a múltkori festésnél a melirozott hajamat leszivatta szőkítőporral(amit sokáig rajta hagyott, letört a hajam, főleg elől) aztán ráfestett valami 11-es szinmélységű festéket(talán gyöngy...)

Csibesárga volt a hajam 1 hónapig. Most visszamentem hozzá,össze kevert ha jól láttam 6-os vagy 7-es festéket meg valami hamvas szőkét.

A hajam szürkés zöld lett, ezt inkább csak most vettem észre már itthon.

Mivel tűntethetném el ezt az ocsmány színt?

Ja, és biztos, hogy nem megyek vissza hozzá, nem kevés pénzt hagytam nála pedig.


2021. ápr. 14. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
1-2 mosás után el fog tűnni szerintem de már akkor ott kellett volna hagynod amikor leégette a hajad. Egyszer nekem is zöldes árnyalatú lett egy festéktől de 1 hajmosás után eltűnt szerencsére.
2021. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Három dolgot tehetsz:

Vársz

Visszakéred a pénzed

Nem mész hozzá többet

2021. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!