Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak nagyon durva...

Mit használjak nagyon durva bőrirritáció ellen?

Figyelt kérdés
Rettenetesen érzékeny a bőröm. Teljesen mindegy, hogy hogyan szőrtelenítek (gyanta, epilátor, krém, borotva) minden után kipattogok, bepirosodik és nagyon csúnya lesz a bőröm. Szóval mit használjak utána? Már annyi kencét próbáltam, de semmi nem használt. Nektek mi volt az a szer, ami ténylegesen segített? Hátha látok olyat amit még nem próbáltam. Az sem baj, ha drága.

2021. ápr. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt la roche posay tusfurdot használok, azt ami ekcémára való, heti 2x bőrradírozok, nem vagyok biztos a márkában de valami organic kezdetű, mandulás, dmben lehet kapni, ezt bőrradir kesztyűvel dörzsölöm a bőrbe.

Fürdés után la roche posay testápoló, jó alaposan.

A borotva amit használok venus snap embrace, ilyen pici, utazó kis mütyür, 2 használat után cserélem a fejét.

Borotválás után nem testápolózok, mert nagyon kicsípné, hanem (ha este borotválom) másnap reggel.

2021. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a gyantát (cukorgyanta) használok, mert nem kell olyan gyakran , és utána regeneráló krémet (Vegas Cosmetik aloe+méz+olívaolajos krém). Elég drága, de nekem bevált, és sokáig elég.

Patikában szoktak még ilyen mindenmentes krémeket árulni, de azok nem mindig jók.

Nekem csak kicsit érzékeny a bőröm, szóval lehet, hogy neked nem jó amit írtam, de azért remélem, hogy sikerül megoldást találni.

2021. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom ezeket, hátha jobb lesz a helyzet. A borotvám amúgy nekem is az a pici mütyür. :D

Sajnos a gyantától is kipattogok, de a krémet kipróbálom. Köszönöm az ajánlásokat.

2021. ápr. 23. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!