Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy profi szalonban, ahol...

Egy profi szalonban, ahol mesterfodrász is dolgozik mennyit kérhetnek egy totálisan új frizura hosszúhaj festés és vágásért?

Figyelt kérdés
Új városba költöztem és bejelentkeztem egy profi szalonba. Hosszú hajam van, teljesen új frizurát szeretnèk, mivel az előző hónapban magamnak festettem, rég volt vágva is.. Most katasztrófa.. Bejelentkezten egy belvárodi,igényes,jó helyre, de árlistájuk nincs kinn, valószínűleg húzós lesz, de elképzelésem sincs mennyi pénzt vigyek kb magammal, mert sose jártam ilyen helyen.
2021. ápr. 17. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megmondani.

Ha esetleg megírod melyik szalon és hol van, akkor lehet valaki tud segíteni, vagy árlistát találni.

2021. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha festés is van, és hosszú, akkor szerintem 40 ezernél olcsóbbra ne számíts.
2021. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy közel se profi fodrász 26-ot kért el balayagért a belvárosban. Akkor mell alá ért a hajam picivel.
2021. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy derékig érőből nyakig érő vágása majd utána festése került közel 40be de igaz hogy elég luxus volt a hely
2021. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!