Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen (lesz) a 2021-es...

Milyen (lesz) a 2021-es tavaszi-nyári férfi hajdivat?

Figyelt kérdés
Képeket, linkeket is küldhettek nyugodtan.

2021. ápr. 21. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Remélem, ilyen.

[link]

2021. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a man-bun (pasi konty) még mindig egyre elterjedtebb, főleg a hips terek körében, karantén idején pedig külön sokan növesztik a hajukat (személyesen is ismerek vagy 5 ilyen embert)

Divat még a kopasz, tüsi, mert nem kell vele annyit foglalkozni

Trendi még ez az átmenetes stílus, amikor a kopasz-tüsi-szálas-hosszú közt van lassabb átmenet és a fej tetején van haj.

Igazából a Covid, én legalábbis ezt vettem észre, a fiatalabb generációból ilyen változási vágyat hozott elő, így sokan növesztenek, vágatnak, festetnek, váltanak fazont... stb

2021. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
idén tavasszal? járványos karanténos lenőtt "tavaly ősszel mertem utoljára fodrászhoz beülni" divat.
2021. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
A man bun már eléggé megy ki a divatból. Sokan biztos lenyírják tüsira vagy kopaszra, vagy van ez a fade felnyírt haj. Az most elég elterjedt.
2021. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!