Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszas üléstől alakulhat ki...

Hosszas üléstől alakulhat ki stria a combon, fenéken?

Figyelt kérdés
Elég buta kérdésnek hangzik, tudom. De olvasd végig, kérlek. Nem hízok, nem fogyok, nem is edzek rájuk, tehát nem változnak méretben, mégis folyamatosan alakulnak ki rajtuk striák. Az elején kialakult pár az edzés miatt (mivel tömeget növeltem, és ráedzettem), tehát az érthető, hogy miért. A fenekem alatt a combom hátsó fele, és a belső combom, pár csík át is lógott a combom első részére (belülről). Kenegetem ezeket azóta is, változik is a színűk, talán egy kicsit azóta vastagabbak lettek, és ennyi. Ez kb. 3 hónapos történet. Viszont azóta nem is híztam olysokat, és az edzést is mellőzőm combra, mégis tegnap észrevettem, hogy elkezdett egy foltban kialakulni a stria a combom elülső részén, mindkét combomon. Ez mégis mi a franctól van? Arra gondoltam, hogy (mivel középiskolás vagyok) a digitális oktatás miatt a sok üléstől (7:30-tól, 15:00-ig talán 3-4x állok fel a székből) lehet. Vagy ez rossz feltételezés? Valaki, valami tipp, segítség? Eléggé aggasztó, mert egyszerűen csak ez az 1 tippem van az okát tekintve, és ez is hülyeségnek hangzik.

#stria #stria megelőzése #Dr.Kelen stria krém #Stria oka
2021. ápr. 23. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem attól nem lehet annyira 😕 nekem idővel halványodtak, illetve volt ami teljesen eltűnt
2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!