Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket vegyek? Ré...

Milyen hajfestéket vegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem mondani egy olyan akár drogériás akar fodraszkellékes boltban kapható hajfestéket, ami megfelel annak, amire gondoltam?


Egy igazán telt meleg sötétszőke árnyalatot keresek.

Nem arany fénnyel, hanem egy ilyen narancsos fényű.


6-osnak vagy 7-esnek kellene lennie az első számnak. (tehát arányilag világosabb színre gondoltam tehát)


Próbáltam nézni ilyen 6.43 meg 7.43-as hajfestékeket is, de azok inkabb voltak rezes vörösek mintsem sötétszőkék.



Mit/milyet tudnátok javasolni?



A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 6-7 színmélységből a meleg árnyalat már vörös lesz, ha nem arany tónust akarsz. Ez már túl sötét ahhoz, amit te kigondoltál.

Egy tippem van.


[link]


Én egyszer kipróbáltam ebből a 9.423 számút, az nagyon jól nézett ki. Nappali természetes fényben világosabb szőke volt arany és rezes tónussal. Tehát nem volt sem rézszőke, sem aranyszőke.

A linkelt színskálán is látod a mintán, hogy a 6-7es színmélység már vöröses-aranybarna. Én azt mondom 8as színmélységnél lejjebb ne menj, mert az nem olyan lesz, amire gondolsz. Amit én ajánlottam festéket tudnád úgy sötétíteni, hogy keversz hozzá 8as színmélységű festékből.

Gondolom ez nem opció, de szerintem egyszerűbb lenne fodrászhoz menni.

2021. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Az sem mindegy milyen színű hajra keresel festéket. Nekem akkor világos platinaszőke volt a hajam, mikor azt a festéket kipróbáltam amit linkeltem. De nekem mindig fodrász csinálja a hajam.
2021. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
ne vegyél semmilyen hajfestéket. maradj természetes színü. Olcsóbb is, és jobb is.
2021. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-asnak;


Nem tudok a természetes hajszinemnél maradni, mert eleve most is festve van a hajam. Évek kérdése lenne lenöveszteni a festett hajamat, hogy visszakapjam az eredeti színemet.

Bár kétségtelen, hogy nem is szeretném, ha az eredeti hajszínem lenne. Elvégre pontosan azért festem kb 5 éve a hajamat, mert nem szeretem az eredeti hajszínemet.

És meguntam a jelenlegi színt, amire festem a hajamat, és ezért keresnék egy meleg sötétszőke árnyalatot.

2021. máj. 2. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!