Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Seborreás dermatitiszre...

Seborreás dermatitiszre megoldás? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs fellángolóban, de nagyon érdekelne, hogy ki milyen bőrápolási rutint követ így. (Hidratálo, lemosó, a bőrprobléma kezelésére stb). Tudnátok tippeket adni?


Sajnos elég korlátozó tényezőnek érzem, amikor termékeket vásárolok és nagyon érdekelne, ha valakinek esetleg vannak bevált termékei. Nem kell feltétlenül az összesnek ezt a bőrproblémát kezelnie, csak ne rontson a helyzeten :)


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. ápr. 28. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
És már voltam bőrgyógyásznál, az általa ajánlott termékeket használom (pl nizoral), inkábk a kezelések melletti rutinra lennék kíváncsi.
2021. ápr. 28. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Seborreás dermatitisz autoimmun folyamat eredménye, tehát nem a bőrt kell kezelni, hanem a táplálkozásodat rendbe tenni. Városlakóként ez nem egyszerű, de nem is megoldhatatlan. Minden autoimmun folyamatnak az áteresztő bél szindróma áll a hátterében, ott kell tehát kutakodni. Kitapasztalni, melyek azok az ételek (általában a glutén, a hüvelyesek, a burgonyafélék, tej, s tejtermékek, vörös és füstölt húsok), amelyek a fellobbanást beindítják. Ehhez jó, ha étkezési naplót vezetsz, mert az elfogyasztott étel után 72 órán belül bármikor beindulhat a bicikli. Ezért baromi nehéz tetten érni, és beazonosítani. S ezt senki más nem tudja megcsinálni, csak te magad. De hidd el, megéri, mert itt nem fog megállni a dolog. Akinek egy autoimmun tünete van, jó eséllyel számíthat még néhányra, amik jóval kellemetlenebbek, mint holmi bőrgyulladás.
2021. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Én a bioderma sensibio ds+ arckremet hasznalom napi szinten 2016 ota, es nagyon jol karbantartja a borom a szemoldok es homlok korul. Ott pirosodott nekem ki mindig es nagyon zavaro volt.. na meg csunya.

Miota hasznalom ezt a kremet nem latszik semmi. Viszont ha eltelik par nap hogy nem kenek ra semmit, van hogy random kipirosodik vagy hamlik ott a homlokom. Szoval ja azota is hasznalom, de hat.

Van valami arclemoso verzioja is de azt meg nem probaltam.


27/F

2021. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, leírnád miket használsz ra?
2021. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!