Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire káros a tartós...

Mennyire káros a tartós hajegyenesítés?

Figyelt kérdés
Keratinos

2021. ápr. 28. 21:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
Nekem az eredeti brasil cacaut csinálták többször. Abszolút nem károsította. Puha, selymes és szögegyenes volt a hajam hónapokig.
2021. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire, ha normális anyaggal csinálják és ért hozzá a fodrász. Sőt, nekem azóta szebb is a hajam (4 éve csináltatom). A Chocococo-t ajánlom, szerintem az a legjobb.
2021. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát én is a brazil kakaós hajegyenesítésen voltam, életem legnagyobb pénzkidobása és megbánt dolga volt!


Az "eredetit" egyébként betiltották hivatalosan, mivel formaldehidet tartalmaz nagy koncentrációban, ami ERŐSEN RÁKKELTŐ.

2021. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Folytatás, amiről nem beszélnek a fodrászok:


Erről elfelejtett szólni, csak miután csípte a szememet, torkomat, orromat, még másnap reggel is... Mikor szóltam, lecsesztek, hogy ők is szívják... Egy formaldehid mérgezés nekem nem ér ennyit, plusz mivel égetik, gőz szabadul fel, kb. egy ilyen kezelés, mint ha elszívtál volna 1000 doboz cigit... Mellesleg fel is lehetne az ilyet jelenteni. Csak ezt sehol nem olvasni, csak azt, hogy milyen szép lesz a haj, én sem tudtam előtte... Második válaszolóéban elvileg nincs. A legtöbb fodrász egyébként azzal sincs tisztában, mit csinál, mit használ, a hülyék magukat is mérgezik. Hullatartósító szer!


Egyébként baromi drága, nekem 28 ezer volt. Másrészt nekem egyetlen egy hajmosásig tartott... Ja és hosszadalmas, több, mint 5 óra volt... Aznap szép volt, aztán annyi... Másnapra bezsírosodott, mint még soha életemben... Pluszban én még ritka bunkó helyet is fogtam ki... Kiosztotta a tanulójának, aki még soha nem csinált ilyet, végig a hajamat szapultál, milyen szar, de vagy 100-szor, meg úgy viselkedtek, mimt egy leprással, nem volt hajlandó vágni sem... Elvileg 3 hónapig kitart, de visszaállt, meg puha sem lett... Ja és ha megemlítenéd, hogy nem használt, utána EGY FODRÁSZ SEM FOG FELISMERNI SEM, nem mint ha újra megcsináltattam volna vele.


A hosszantartó hatása valóban hónapok után jelentkezett, fele hajam kihullott, illetve feltört 20 centimétert... Csak ilyen vélemény ia van rengeteg, előtte én is csak olyanokat olvastam mint az első...


Ja de ez teljesen természetes, a keratin természetes, szép lesz... Aha, csak közben érdeklődtem több helyen, a hülyék azt sem tudják, mit visznek fel, és hogy napi akár 15 órát van ilyenben és egy nap többet megcsinál...


Amúgy vannak más fajták is, én csak erről tudok nyilatkozni, azok elvileg nem ennyire rosszak! Meg normális helyre menj, de aki ezután is akarja, megérdemli...

2021. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Én nem a Brasil Cacaut írtam, ami valóban káros!

A Chicococo és a Lisse Design nem azok, nem tartalmaznak formaldehidet, nem törik tőlük a haj.

2021. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Az első hozzászólóra reagáltam drága, ezért nem kellett volna lepontoznod. Külön megemlítve a kezelés NEVÉT! Külön leírtam, hogy amit te írtál, az nem ez és nem ilyen káros. Olvasd vissza!


De mivel az első agyon dícsérte, meg én is csak ilyeneket olvastam, ezért elmondtam, de többször megemlítve a kezelés nevét. Szövegértés 0

2021. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6: Tapló vagy, drága!

Kiegészítésnek írtam, te igen értelmes...

2021. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

🤣🤣🤣


Muszáj veszekedned? Én leírtam a saját véleményemet.


Majd leoltottál, hogy nem azt írtad, pedig én nem is arra reagáltam. "Én nem a Brasil Cacaut írtam, ami valóban káros!"


Most meg tapló vagyok...


Miért nem lehet normálisan kommunikálni, én szerintem elég részletesen leírtam, a saját véleményemet, tényeket, tapasutalataimat, hátha másnap segít, meg nekem is jól jött volna. Nem csak a" jó a hajnak, a legjobb dolog, nem káros, keratin természetes anyag, egyenes marad"... Szimplán másoknak akart segíteni! Am kösz!

2021. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként lepontoztad mind a kettő válaszomat, kösz...


Mi lepontozni való benne? Ja igen, mert azt hitted a te kezelésedet szidom. Mikor leoltottál és elmondtam, hogy többször le van írva, nem arra reagálok, hanem amit én csináltattam, mert nem tudtad értelmezni, akkor meg tapló vagyok... Szerintem valódi, részletes és saját tapasztalaton alapszik, nem annyi, hogy ez a legjobb, mert ilyenekt én is olvastam. De legyél megszállott...

2021. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt csak te veszekedsz és szánalmas. Befejeztem veled.
2021. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!