Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam legyen? Nem...

Milyen hajam legyen? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Most hátközépig érő vörösesbarna hajam van. (saját hajszín, nem festett) A hajvégeim nagyon törnek, meg amúgy sem bírom a hosszabb hajat, szóval kb. vállig érőre fogom levágatni. Milyen formájúra vágassam? És zöldesbarna szemhez, fekete szemöldökhöz menne a szőkésbarna hajfesték? Linkelnétek képet szőkésbarna hajfestékről, és olyan frizuráról, ami jól állna? Kerek arcom van. Egy hónap múlva esküvőre megyek, és ott szeretném, ha göndörítve lenne a hajam. Segítsetek! Esetleg még a vörös valamely árnyalata jöhet szóba. :)
2010. aug. 22. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vágasd le annyira rövidre. A kerek arcóaknak amúgy is a hosszú áll jól :) én azt ajánlom, hogy kb. kulccsontig vágasd csak le, ha gondolod, lehet elől átmenetet vágatni, vagy tépettre, esetleg lécsőzetesre

Itt pl. a vörös hajú lányé(11.)?

[link]

2010. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehogy befesd!

Ölni tudnák a természetes vöröses árnyalatú,vagy vörös hajért!

Egyébként szerintem csak vágasd le a törött részeket,és vágasd lépcsőzetesre.Azt lehet vasalni,göndöríteni,mert mindenhogy jól áll.

Egyébként a linkelt képen a 11. tényleg szép,bár nem mondanám vörösnek.:)

2010. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: bocsi, igazad van, tényleg nem vörös, de már annak is örülök, hogy ilyen későn el tudtam számolni 11-ig :D
2010. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!