Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdekelne a véleményetek hogy...

Vivi_en90 kérdése:

Érdekelne a véleményetek hogy nektek milyen hidratáló vált be ?(arcra) most készülök venni de nem tudom milyet szerezzek be.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Használtam már Avont, Niveát és Dm márkásat is, nekem jók voltak.

Milyet használtál eddig?

2021. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem kombinált-zsíros bőröm van. Én a kozmetikusomtól veszek propoliszos arckrémet, ez az egyetlen, ami bevált a bőrömre. Szépen hidratál, tudok rá egyből sminkelni, nem nehezíti el a bőröm és ami a legfontosabb számomra, hogy nem lesz tőle több pattanásom.
2021. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Aromax szérumom van. (ez vált be eddig)!


[link]

2021. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán ne az alapján dönts, hogy másnak mi a jó. Ezer cikk van a témában, hogy milyen összetevőkre kell figyelni és az alapján még ajánlanak is neked
2021. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!