Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, amikor a...

Mit gondoltok arról, amikor a fodrász a hajvonalba beleborotvál?

Figyelt kérdés
Amikor valakinek pl. elöl ilyen miki egeres a haja, hogy középen lejjebb van egy ponton, két oldalt meg hátrébb, és a fodrász fogja és azt ami lejjebb van, leborotválja, hogy egyenes legyen. Vagy pl oldalt ívesen nő a hajunk, és ő kiegyenesíti azt a vonalat. Szerintem ez szörnyű, mert pár nap után úgyis elkezd visszanőni, sőt a leborotváláskor is látszik. És amikor visszanő, akkor meg egyenesen undorító kinézete van. Miért akarná bárki is megváltoztatni a saját, egyedi hajvonalát? Ráadásul ha nem is kéri a fodrásztól, akkor miért csinálja meg neki ilyenre. Csak az egyenes hajvonalak szépek?

2021. máj. 1. 07:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, és az hozzátartozik, hogy ez a hajvonal nem kopaszodó, szóval simán is gyönyörű, csak egyszerűen nem egyenes, de hát ez a természet. Mindenkié más.
2021. máj. 1. 07:14
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Én még nem láttam ilyet, de nem egy putriba hanem mesterfodrászhoz járok.
2021. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na igen, én is úgy gondolom, hogy akinek van szépérzéke, meg igényes a munkájára, az ilyet nem művel.
2021. máj. 1. 13:53
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Egyébként arra gondolok, hogy pl neki leborotválnák elöl azt a v alakú részt. És ezt sajnos nem én találtam ki, hanem a páromnak csinálta most valami ostoba fodrász.

2021. máj. 1. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetellenes pedig, és nagyon ronda lesz mikor elkezd nőni :(
2021. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek! Meg egyébként, ha esetleg azt látta volna a fodrász, hogy ott rövidebb, tehát neki mindig ilyen, akkor azt mondom, hogy a vendég baja. De önkényesen ilyet csinálni nettó baromság. Nem?😆
2021. máj. 1. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, én nem fizetném ki az biztos.
2021. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülök az egyetértésnek. Kicsit amúgy az ilyen dolgok ki tudnak akasztani. Így azért is, mert hogy kinek van ennyi esze, aztán azért is mert most akkor jó csúnya lesz és mire megnő akkorára mint a többi az szerintem minimum 3 hónap, plusz én kb azt a tincsét szeretem a legjobban, mert olyan aranyosan egy hullámban áll oldalra. :(
2021. máj. 1. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen a hajam csak lanykent,gondolkoztam rajta hogy levagatom elol azt a reszt de hat minek ugyis visszanő,meg igy evek utan elfogadtam es tetszik,mindenki azt mondta hogy igy jo ha levagom nem lesz jobb🤷🏽‍♀️
2021. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is ilyen :) és régen nekem ss tetszett, én szemöldökcsipesszel évekig szedtem, de iszonyatosan megerősödött miatta és amikor szedtem, mindig amikor visszanött undorító fekete pöttyök formájában látszott. Ezért eldöntöttem, hogy ennek vége és visszanövesztettem. Azóta megszerettem annak ellenére is, hogy a szedés miatt kb 3x olyan vastag és sötét mint előtte. De ez nem olyan feltűnő és már teljesen meg vagyok vele békélve. Én csak azt nem értem, hogy egy tanult fodrász hogy borotválhatja le, amikor egyértelmű, hogy ez se nem praktikus, se nem szép.
2021. máj. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!