Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a sötét vörös hajamra...

Ha a sötét vörös hajamra sokszor kenek világosbarna hajfestéket egy idő után barna lesz? Vagy mindig csak a töve lesz barna? :/

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hajad színe a génjeiden múlik. A hajfesték csak a már meglévőt szinezi átt(/el), de nem változtatja meg véglegesen.
2021. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hehe: nekem is ilyen hajam van és én is festettem egy időben, méghozzá uncsi barna akartam lenni. :) Ehhez először csak színezőket használtam, de nem fogta meg eléggé, mindig láttam a vöröset benne, aztán rendes barna festéket, amitől meg vhogy csúnya lett, mármint nem egységesen lett barna, amit meglátott egy fodrász egyszer és kiakadt, hogy hogy lehetek ilyen béna és hülye, h a szép vörös hajamat barnára akarom festeni, és ha már ilyen hülye vagyok, akkor miért ilyen béna, majd ő megcsinálja és akkor tényleg lett is normális átlag barna. :)


Vicces, hogy ez pont érettségi időszakomban volt, úgy is kezdtem meg az egyetemet, ahol barna hajúként ismert meg mindenki, míg el nem kezdett lenőni a vörös, akkor meg mindenki azt kérdezte tőlem, hogy hogy festem ilyen szép vörösre a hajtöveimet, én meg mindig azt hittem, h csak viccből kérdezik, de más meg nem hitte el, h tényleg képes voltam barnára festeni a vöröset... :D


Amúgy pontosan úgy van, ahogy az első válaszoló írja, ezt tudhatnád magadtól is, ha lenő a hajad, akkor jön vissza az eredeti, festheted a lenövést is, amíg meg nem unod... :) Én meguntam, hagytam lenőni és levágtam és inkább elfogadtam magam = felnőttem. :)


De jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen dinka... :D


Bár vszeg minden egyes élőlény, pláne minden lány mindig más akar lenni, mint aminek született, ez kötelező kamaszkori kellék... :) Aztán meg felnövünk, ugye... :)

2021. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!