Barnából vörös?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy gesztenyés barnából miképpen tud vörös hajam lenne? nem az a piros és nem is az eredeti vörös (csatolok a végén egy videót, remélem megnyitja, nert csakis arrol az árnyalatról lenne szó). Előre ki kell világosítani kicsit vagy a gesztenyét az befogja? Illetve hallottam ha még soha nem volt festve haj, akkor hamarabb kikopik. Nekem még sosem volt, ezért pl x használat után kikopna teljesen és megmaradna a rendes színével?


[link]



2021. máj. 4. 22:06
 1/2 GyBlanka54 ***** válasza:
Attól függ szerintem, hogy mikor volt festve szerintem, mert h el telt egy kis idő akkor elég egy 6 vagy 9 %-os hidrogén-peroxid amibe belekevered a festéket és felkened, a szőkítéstől csak tönkre megy a hajad, szálkás lesz és vágathatod lefele, tapasztalat, nekem most lila, szálkás a vége és a festék folyton lepereg minden hajmosás után, vagy ha szőkíteni szeretnél azt fodrásszal csináltasd, de szerintem felesleges, nekem volt vörös hajam, 6os oxit használtunk és nagyon jól befogta (barnás hajam van alapból).
2021. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. máj. 5. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!