Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A cerave nevű márkának a...

A cerave nevű márkának a mousturising cream-je vagy a moisturising lotion nevű termékké jobb száraz bőrre hidratálókrémként?

Figyelt kérdés
Az első termék egy krém, az utóbbi egy hidratáló tej. Valójában csak az állaguk más (elvileg). Valójában melyik megfelelőbb, ill. Melyik éri meg jobban ár/értek arányban?

2021. máj. 5. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a száraz bőrömre csak a cream jött be, a másik nem hidratált eléggé. Azt én inkább normál vagy esetleg kombinált bőrre ajánlanám ez alapján, hiába van az írva a flakonra, hogy az is száraz bőrre való. Annak amúgy jobb az állaga, nem olyan nagyon sűrű, szóval megértem, hogy sokan azt szeretik jobban, de nekem túl kevés volt hatásra. Szóval nem mondanám, hogy csak állagban van különbség. Amúgy a sűrűbb drágább is valamivel, konkrétan már nem emlékszem mennyivel, viszont mivel nekem csak az jött be, így is azt veszem meg. Ár/érték arányban még így is nagyon jó.
2021. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, annyit tennék hozzá, hogy szoktak a gyógyszertárban mintát adni, ha van nekik. Csak simán mondod a pultnál, hogy ezekből szeretnél kérni mintát. Úgy könnyebb dönteni, ha kipróbáltad őket. :)
2021. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!