Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti hogy választottatok...

Csajok, ti hogy választottatok magatoknak új hajszínt?💇

Figyelt kérdés

Hali.

Szeretnék új hajszínt választani csak nem tudok dönteni mert annyit kinéztem és mind tetszik.

Viszont egy féle színű hajat szeretnék, mert zavarna ha több lenne, valahogy egy ideje elkezdett ez zavarni, másokon tetszik, magamon zavarna így most egy féle színt szeretnék.

Voltam amúgy korábban minden szinte, pár szín kivételével de volt amelyik nagyon tetszett és másoknak is.

A frizurán nem változtatnék (sima egyenses, sűrű frufruval) mert sok idő volt ennyit növeszteni így is (váll alatti picivel) és félek más frizura nem mutatna jól nekem pedig bevállalnám simán a pixiet, a tüsi hajat, a feltupíruzottat, a rocket mohawk féléket. amúgy szolid lány vagyok de imádom a vad dolgokat :D.

Ti, hogy döntöttetek amikor már a fodrászatnál volt az idő, hogy melyik színt válasszátok? Rólam van pár kép amin egy tetszetős hajszínem van, nem gáz ha azt viszem mint példa? Mert más képen nem láttam olyan színt pont.

Szőke is voltam párszor csak mielőtt mondanátok a szőkítést, meg ezeket :D.

Ezeket néztem ki eddig mint hajszín: paszelles rózsaszín, sötétes kék, zöld, fekete, szőke..

Felnőttként amúgy ciki a színes haj? Mert lehet a korom felnőtt de nagyon fiatalnak nézek ki, sokszor 15 évesnek néznek mikor bőven 20 feletti is vagyok, de fejben még tini vagyok néha :). És meguntam már a saját hajamat, meg nem is illik hozzám (sötétes barna majdnem fekete). De látok azért sok színes hajú diákot sőt felnőtteknél is néha látok vadabbnál vadabb frizurát. Szeretnék egy hajszínnél maradni, mert ha többféle meg több frizurás akkor úgy érzem elveszem és nem találom magam bár lehet hülyeség de most ezt érzem.

Köszi ha segítetek.*23 vagyok lány :)



2021. máj. 8. 21:49
 1/9 anonim válasza:
55%

Az a lényeg hogy olyat válassz ami neked tetszik \ (•◡•) /

Én most cum színűre festetem mindig, a fodrászom szerint gyöngyházfehér a festék neve, de én így hívom mert arra emlékeztet.

2021. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%

Hát én ovis koromban kitaláltam hogy kék hajat akarok és ott leragadtam :D

Amúgy nézegesd hogy melyik illik legjobban a mostani öltözködésedhez, frizurádhoz, sminkelési szokásaidhoz, mennyire akarsz vele vacakolni (pasztellek ugye jobban kopnak, vörös is hamar fakul, zöldet nehéz szépet találni a kékek meg sokszor nem akarnak kijönni) és aztán dönts.

Hogy ciki-e, szerintem nem. Én 30 évesen mászkálok hosszú kék hajjal és még senki sem nézett miatta hülyegyereknek. Ma már elég megszokott.

2021. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek :)

amúgy kék haj van betervezve mint legjobban tetsző így örülök hogy van itt kék hajú épp :D.

amúgy én ilyen sötétebb kéket terveznék.(electronic, electric blue félét)

az nem baj ha nem akar kijönni mert sokáig tervezek vele :)

2021. máj. 8. 23:37
 4/9 A kérdező kommentje:
cum színű ez jó :D
2021. máj. 8. 23:37
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is sötétkék és tök jó, mert az első mosásig még kicsit túl sötét de utána csak a töveket festem csak, az egészre 2 havonta teszek frissítést. Kb. annyi vele a macera mint a sima festékkel.
2021. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rendes jó minőségű festék akkor jó a szines haj de az ilyen haj színezőltől ovakodj xd és figyelj oda az ápolására bár gondolom azzal nincs baj :3 szerintem egyáltalán nem gáz a szines haj:0 és biztos illeni fog hozzád a kék :3
2021. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen az a cum színű?
2021. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: A szó angolul g.cit jelent...
2021. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meguntam, és tarkopaszra leborotváltam az egészet. Ez a "szín" vált be végül :)
2021. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!