Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első hámlasztóhoz egy arcbőr...

Első hámlasztóhoz egy arcbőr kezelési napi rutin?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon laikus vagyok ebben a témában, meguntam a zsíros, aknés, mitesszeres és heges bőrömet. Szeretnék egy napi rutint az arc bőrömnek, de fogalmam nincs milyen termékek a beváltak első hámlasztónak melyik a legjobban bevált termék, és egyáltalán ahhoz milyen rutint használjak. (termék linkeket nagyon megköszönném). A válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 10. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, mielőtt bármi terméket megvennél, el kell döntened milyen a bőrtípusod (száraz, zsíros, kombinált).

Ha ez megvan, nagyon alap rutinnak; lemosó, hidratáló, hámlasztó és fényvédő.

Én is nemrég kezdtem a tudatos bőrápolást, nekem Kincső csatornája segített rengeteget (Glowin' Skin & Kincső), érdemes neked is ránézned, mert nehézkes itt leírni.

Az első videója rögtön arról szól, hogy mi tartozik bele egy kezdő rutinba, beszél káros összetevőkről, hámlasztókról és a fényvédelemről is.

Valamint a bőrtípusod alapján termékeket is belinkelt, amik nekem is nagyon beváltak.

2021. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lemosó, tonik, hámlasztó (csak heti 1-2-szer), hidratáló, nappalra fényvédő az alap.

Lemosóból ajánlom a La Roche-Posay mikrohámlasztó arclemosóját, ebben van szalicilsav, ha ezt használod nem kell külön hámlasztó. Hidratálni kell utána alaposan, fényvédőből pedig olyat válassz, ami nem túl zsíros.

Az összetevők közül szigorúan kerülendő, amiben alkohol van, mint alcohol, alcohol denat, benzyl alcohol stb... (kivétel a cety és cetearyl alcohol, ezek “jó” alkoholok), a szulfátok, parabének, parfüm sem túl jók.

Krémmánián meg tudod az összetevőket nézni, véleményekkel együtt, oda érdemes ellátogatni, mielőtt bármit is veszel.

2021. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én a skinsmart oldalát ajánlom. Ott vannak cikkek arról, miket érdemes elsőnek bevezetni.
2021. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már páran leírták, de először is kell egy alaprutin, lemosó-hidratáló-fényvédő, utána jöhet a hámlasztó.

Én a Geek&Gorgeous Cheer Up-ot szeretem a legjobban a kombinált, pattanásos bőrömre. [link]

Nagyon fontos, hogy először kb. heti 2x használd a hámlasztót, és ha a bőröd bírja, akkor lehet többször is. De ezt ki kell tapasztalni, és nagyon figyelj mellette a fényvédelemre, mert csúnya bajok lehetnek belőle.

Én is a Skinsmartot ajánlom amúgy, több cikke és videója is van a témában, nagyon korrekten leírják a szempontokat, tanulmányokkal alátámasztva.

[link]

[link]

2021. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!