Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam. Mit...

Nagyon hullik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Koffein sampont használok, szedek vitamint, voltam laborban, ahol minden értékem rendben volt. Mit próbáljak még ki? Már alig maradt hajam, nagyon csúnya. :(

2021. máj. 10. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld ki a kollagént sok C-vitaminnal.

Nekem is nagyon hullott a hajam, de ettől a kimbótól megszűnt a hullás, és már sokat dúsult is. Bónuszként a narancsbőröm is eltüntette.

Ja, azt hozzá kell tennem, hogy minden nap beveszem az összes létfontosságú vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet a megfelelő mennyiségben, és 2-3 liter vizet és gyógyteát iszom.

2021. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz létfontosságú vitamin, ásványi anyag és nyomelem alatt? Köszi a tippet egyébként!
2021. máj. 10. 20:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gockutatasra. Fogászat, fül-orr-gége, ha nő vagy akkor nőgyógyászat. Ezek is kihatással vannak a hajra,ha ott gyulladás van.
2021. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
gyulladt fog is tudja okozni. hirtelen kezdődött?
2021. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Voltam góckutatáson, semmit nem találtak. 🥲 Hosszú ideje hullik már (kb 1,5 éve), volt benne egy rövidebb szünet, amikor azt hittem, abbamarad. Aztán az utóbbi 2 hónapban ismét. Lehet összefüggésben azzal, hogy elkaptam a covid-ot?
2021. máj. 10. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez esetben akkor poszt covid miatt hullik a hajad.
2021. máj. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a covid után csomókban kezdett el kihullani a hajam, lassan alig marad.. Szedj sok vitamint, mást nagyon nem lehet tenni.
2021. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, laboron milyen értékeket néztek pontosan?


1es hozzászóló, a kollégént hogy használtad? Hogy kell? Ki szeretném próbálni.

2021. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam, hogy nincs az az állapot, ami a kollagént szükségessé teszi.

Néztek hormonszintet, pajzsmirigy értékeket stb.

2021. máj. 23. 14:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ!

Van azóta amúgy változás?

2021. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!