Egyiptom, naptej?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Júniusban utazunk Egyiptomba, ezelőtt még nem voltunk.

Mekkora faktoru naptejet ajánlatok oda? Csak az 50eset?


Természetesen szeretnek barnulni is, nem vagyok hófehér boru, de csomo kérdésnél lattam, hogy azt irjak, hogy 50es naptej mellett nem lehet barnulni.


Velemenyetek erről? Tapasztalatok?


Köszönöm


2021. máj. 12. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Konnyen barnulokent engem 50-es tejjel is jol megfog a nap. Egyebkent kell oda a magas faktorszamu, tok mas eghajlat.
2021. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Lehet barnulni 50 faktorossal is!
2021. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem menj el szoliba előtte párszor, hogy ne égj szénné, szoktasd hozzá a bőrödet kicsit.
2021. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

50 faktoros szerintem kell, lehet barnulni úgy is.

Ha tengerbe mész, érdemes oxibenzont és octinoxátot NEM tartalmazó naptejet venni.

2021. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
50 faktoros naptej nagyon durván megszűri az UV-sugárzást. akik emellett barnulnak, azok leginkább azért, mert nem az előírt mennyiségben/gyakorisággal alkalmazzák.
2021. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb időre mész, akkor az még esetleg működhet, hogy az első héten rendesen kened az 50 faktorosat, és amikor már barnultál, hozzászokott kicsit a bőröd, akkor váltasz 30-asra. De az alá ne menj ott.
2021. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

5-ös vagyok, hiába pontoztok le, az 50 faktoros helyes használat mellett 98 %-os szűrést nyújt (azaz kevesebb UV éri a bőröd, mint télen)

viszont a legtöbb ember nem visz fel annyit, mint kéne, és nem ismétli meg 2 óránként

[link]

2021. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

5-ös: Én is lepontoztalak, mert helyesen használom a fényvédőt, mégis barnulok mellette minimálisan, amint egy kicsit jobban kisüt a nap és kimegyek a szabadba pár órára.

Egyiptomba, ha barnulni szeretnék is(nem szeretnék), mindenképpen 50-es fényvédővel kezdenék, ha minden rendben, nem égtem meg, akkor váltanék 20-ra.

2021. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekeimet 50+ -os naptejjel kenem és igen, 2 óránként, sőt, ha kijöttünk a vízből, akkor is újra kenem őket, ha előtte fél órával kentem be, akkor is! A lányom mégis csoki szokott lenni nyár végére, mert nagyon jó bőre van. Most a héten is sokat voltunk kint a jó időben, most is be voltak kenve, a lányom arca már tök barna. A fiam fehérebb bőrű, ő is kicsit lebarnul nyáron, de nem annyira, mint a lányom. Egyformán kenem őket!
2021. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat!😊
2021. máj. 12. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!