Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szokhatnék le erről a...

Hogy szokhatnék le erről a hülye dologról?

Figyelt kérdés

Elvakargatom a pattanásaimat, és nagyon ronda hegek maradnak a fejemen, tiszta elvenek, és véreznek:S

Legtöbbször észresem veszem, hogy kapirgálom őket.

Valami tipp, hogyan szokhatnék le erről?


2010. aug. 23. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akarat! Muszáj lesz megállni, mivel a kaparás csak ront a helyzeten, úgy el fog fertőződni az arcod, hogy a pattanás lesz az utolsó ami elcsúfítja majd. No meg persze meg is fog maradni a helye és az nem valami szép látvány.
2010. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom, egyszerűen képtelenség, egy ideig ment a dolog, nem nyúltam hozzá (és tényleg csak akarat kérdése) de mostanában már nincs akaratom

gondolj arra, hogy irtó csúnya leszel és senki sem fog szóba állni veled

2010. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pfoooaaa nem tudom.anyum is folyton kivan akadva ram,mert en is folyton piszkalom.valami elrettento kepet kell magad ele helyezned szerintem jol lathato helyre.az talan "lebeszel" errol.persze ez csak egy tipp.
2010. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elkezded vakarni akkor gondolj arra,hogy majd 10 év múlva,hogy fog zavarni!

Mindig majd szégyelni fogod,hogy milyen csúnya a bőröd.

Ha mész valahova akkor 2 kiló alapózót kell feltenned,hogy elfeggye a hegeket.És ezért nem fogsz majd tetszenni a lányoknak/fiúknak.

:)

2010. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbálj nem tükör közelébe kerülni:D
2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!