Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra száraz a hajam és már...

Extra száraz a hajam és már pakolástól kezdve mindent megpróbáltam. Ráadásul rengeteg is, amitől úgy festek mint egy oroszlán. Nem vasalom a hajam, semmi, kímélem ahogy csak lehet, de nem javul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Olajjal már próbálkoztál? Az csodákra képes! Én a dm-ben vettem Vitanol hajolajat (400-500 ft), de jó a kókusz- vagy jojobaolaj is. Hajmosás után a vizes hajamra szoktam tenni, miután leitattam róla a vizet törölközővel. A tenyeremen szétdörzsölöm (4-5 cseppet szoktam, de combig ér a hajam és baromi dús, úgyhogy tényleg csak kevés kell), majd a végén eloszlatom egyenletesen. A nyaktól lefelé eső részre szoktam tenni. Nagyon jó puhává, selymessé, könnyebben fésülhetővé teszi a hajat, és fényt is ad neki. 1-2 nap múlva ha érzem, hogy már nem olyan jó selymes, akkor 1-2 cseppet teszek rá szárazon, de azt is csak óvatosan és nagyon keveset, hogy ne is lehessen látni rajta, hogy olajos.

Nekem ez segít a legtöbbet, már több mint fél éve olajozom a hajam, és azóta rengeteget javult az állaga. Balzsam meg pakolások nélkül simán meg tudnék lenni, de olaj nélkül biztos nem. :)Persze azért használok balzsamot.

Így szoktam olajozni: http://www.youtube.com/watch?v=qzq-_-5rr90&feature=search

2010. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jujj köszönöm :D Mindenképpen ki fogom próbálni :)
2010. aug. 24. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!