Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt lehet egysége...

Mennyi idő alatt lehet egységes bőrszínt elérni szoliban ?

Figyelt kérdés

1,5 hetem van valami egységes bőrszínt összehozni, mert esküvőre megyek elég sznob "tökéletes" emberek közé. Nem akarok én lenni az egyetlen hófehérke. Sosem voltam még szoliban, ha mától minden nap megyek mondjuk 5 percre az segíthet, vagy hány alkalom kéne ahhoz hogy látszódjon is ?


[link]


Most olyan a bőrszínem mint a 2. sorban lévő 1. hölgynek és olyat szeretnék elérni mint a 3. sor 5.


22/L



2021. máj. 18. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Értelmes ember nem roncsolja bőrét szoláriummal. Ha ebben a sznob társaságban a barna bőr a divat, akkor az általad vázolt emberek nem tökéletesek, hanem egyszerűen hülyék.
2021. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző válaszolóval. A barna és a fehér bőr is éppolyan egészséges. Talán a tipikus utcai embereknek most “menő”a kreol bőr, de ettől függetlenül jópár év múlva túlzott szoli és napozás hatására sokkal hamarabb észre fognak vevődni ezeknek az embereknek az öregedés jelei, értem ezalatt ránc, rugalmatlanság. A túlzott napsütés egyébként is megváltoztatja a DNS molekulaszerkezetét, ami a rák kialakulásához vezet. Én azt választanám, hogy inkább legyek egészséges fehér bőrű 40 évesen is. Mindenkinek egyéni döntése, hogy mi a prioritása, a te bajod. :)
2021. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!