Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Este is lehet kozmetikustól...

Este is lehet kozmetikustól időpontot kérni? Illetve üzenetben is lehet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és még sose kértem egyedül időpontot kozmetikushoz

Ez lesz a második alkalom hogy a kozmetikushoz megyek,de még nem kértem soha telefonon időpontot(az előzőt anyukám intézte)és parázok kicsit.

Melyik napszakba lehet időpontot kérni?(pl.reggel vagy este)

Este is lehet?

Illetve lehet üzenetben is?(mivel már találkoztunk így,már tudja ki vagyok)vagy telefonálni illik inkább?

Bocsi hogy sok a fura kérdés,csak eléggé parázok,mert most csinálok ilyet elsőnek



2021. máj. 21. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

hát a kozmetikusnak van egy kis esze akkor két telefonja van és a végest este kikapcsolja :D

Én 6 óra után csak akkor hívnám fel ha méb nyitva van, dolgozik.

A legjobb ha nyitva tartási időben hívod fel.


Üzenetet meg bármikor küldhetsz, azt akkor olvassa el amikor akarja/van rá ideje.

2021. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor illik hívni, amikor a munkaideje tart.

Üzenetet is írhatsz, de akkor legyél részletes, ne kelljen 20 üzenetet váltanotok mire kiderül mikor jó neked.

Írd le az üzenetben, hogy pontosan mit szeretnél, és mikor érsz rá, illetve ha tudod, hogy valamelyik időszak biztos nem jó, akkor azt is írd le. Tehát ne azt írd, hogy mondjuk kedden suli után, mert gőze sincs, hogy meddig vagy suliban. Ezt csak azért írom, mert nekem sajnos nagyon sok vendégem nem tud normálisan időpontot kérni (körmös vagyok) és nagyon bosszantó, hogy váltunk egy csomó üzenetet és még nekem kell faggatnom, hogy hogy dolgozik, mikor ér rá.

2021. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahova én járok oda messengeren is lehet időpontot kérni,én inkább délelőtt vagy délután 4 óráig igyekszek időpontot kérni,leírom hogy mit szeretnék és hogy pl a szerda nem jó.
2021. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!