Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tom Holland-nak honnan van...

Tom Holland-nak honnan van ilyen hullámos, beállított haja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Valami kondícionálóval vagy valamivel be kell kenni?

Hogy lehet így hullámoztatni?

Nekem mindig mindenfelé meredezik, de nem hullámzik.



2021. jún. 1. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván a képeken meg filmekben beállítják neki de genetikailag ilyen haja van, régen göndör volt mostmár inkább csak hullámos. Meg egy csomó instastoryába Rachel (a fodrásza) vasalja be neki a haját szóval vszínüleg be van vasalva hullámosra.
2021. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ezt én magamnak is elő tudom állítani itthon?


Vagy ehhez fodrász kell?

2021. jún. 2. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát megpròbálhatod. Én mondjuk mindig magamnak hullámosítom (bár én lány vagyok hosszù hajjal szòval lehet könnyebb de van ismerösöm aki magának vasalja be minden reggel és rohadt jól néz ki a haja olyan hullámos mint Tomnak). Szòval esetleg nézd meg YouTubeon hogy kell de rá lehet arra érezni. Esetleg valami zselét vagy fixálòt vagy valamit rakhatsz rá de nem tudom nem vagyok otthon az ilyen férfi haj cuccokban.
2021. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!