Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olyan módszert,...

Valaki tud olyan módszert, amivel be lehetne göndöríteni a hajam, hajsütővas nélkül? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Hosszú, egyenes hajam van, egészen fenékig érő, és nincs olyan módszer, amit ne próbáltam volna, hogy begöndörítsem. Hajmosás után próbáltam feltekerni, abban aludni, de reggel ahogy kivettem a hajcsavarókat, majdnem hogy ugyanolyan egyenes maradt. Valószínűleg mivel hosszú, a súlya húzza le.


Valakinek esetleg volt már ilyen problémája, és tud rá valamilyen megoldást, vagy már csak a fodrász tud vele csinálni valamit?



2021. jún. 1. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem van (nem innen), bár a te hajhosszodra mindenképp olyan kell, amiben hosszú csavarók vannak.


[link]


Nekem ez az egyetlen, ami bevált, vacak a hajam, mindent kirúg. Nem mondom, hogy ezzel tökéletes loknijaim lesznek, de nagyjából megmarad egész nap, ha kellő mennyiségű fixáló kerül rá. :)

2021. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Na ebben pl. már hosszabbak vannak. :) Csak nem elég egy csomag nyilván.

2021. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+1 a fenti göndörítőre, az én hajamban is az ezáltal készített hullámok maradnak meg a legtovább
2021. jún. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azta, köszönöm a válaszokat <3

Ilyet még nem próbáltam, remélem, beválik majd :))

2021. jún. 2. 22:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!