Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet “mégszebb” a...

Hogy lehet “mégszebb” a hajam? Segitene valaki nekem tanacsot adni?(toredezett hajveg)stb...(HOSSZAN LEIRTAM)

Figyelt kérdés

Hosszú lapocka aljáig érő vastagszálú dús barna hajam van.Nagyon odafigyelek rá de igy is törött helyenként a vége és kb 5 centire feljebb a rovidebb szálak vége.2/2,5 éve szökitve volt de azt lenovesztettem,levagattam es az egeszet ujrasnovesztettem.


Minden mentes sampont hasznalok mert regebben zsiros volt a hajam de hala ennek az olcso de megis jo samponnak koszonhetoen sokkal jobb lett a hajam.


Balzsamot is hasznalok mindig,olajat,hővédőt,ritkán vasalom,ha vasalom akkor is csak azert mert tul nagy és sok a hajam szét áll,pufi nagy....kb ezekkel tudnam jellemezni.


Fodraszhoz is jarok 3 havonta.

Eszem sok vitamint,zoldseget,gyumolcsot.Sok vizet iszok.


Szoval arra lennek kivancsi hogy ki mit mondana mit tehetnek hogy ne torjon a hajam vege?Egeszsegesebb legyen.


Most szeretnek venni egy haj vég vágót sok jot hallotam rola igy gondoltam megveszem es kiprobalom:)



2021. jún. 8. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ricinusolaj, hajvitamin
2021. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
3 honap kicsit kevés havi 1 egéség ügyi vágás inkább.
2021. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen olcsó, jó mindenmentes sampont használsz?

Amúgy a leírásod alapján mindent jól csinálsz, talán még hajmosás előtti pakolásokkal lehetne bővíteni, esetleg még a nem megfelelő minőségű termék lehet a gond. Pl. ha nem olyan jó a balzsam és a hajvégápolód, akkor hiába használod, nem ér sokat.

2021. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Balea med sampon,es egy babydream minden mentes sampont,erzekeny a fejborom azert hasznalom ezt,es nagyon bevalt🤗igen pakolast,es balzsamot is most szeretnek venni:)
2021. jún. 8. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olajos pakolás (kókusz-, ricinus-, argán-, és jojoba összekeverve), illetve a keratin kezelés szüntette meg teljesen a hajam töredezését. Mindig hosszú, fenékig érő és dús hajam volt, de össze sem lehet hasonlítani a régi állapotával.
2021. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!