Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az önbarnító tablettáknak van...

Az önbarnító tablettáknak van -e értelmük?

Figyelt kérdés

Például:


[link]

[link]


Köszönöm.


2021. jún. 12. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem vagyok hozzáértő, de számomra egyszerű logika alapján nincs sok értelme..

Ezt én azért gondolom, mert mindkettő a béta-karotint is írja. Na már most ha egész életedben a répán élnél, naponta 2 kilót megennél, akkor sem lennél csokibarna. Fontos belülről is a táplálás, az igaz. Sokan szoliznak és csodálkoznak, hogy nem barnulnak vagy csak éppen, mert belül nem járulnak hozzá a folyamathoz. Ha ezek a kapszulák igazak, úgy tudom őket elképzelni, hogy lehet jobban, könnyebben barnulsz, mert hozzásegítenek belül, de nem 10 perc alatt leszel négerbarna, pláne nem csak úgy magában ezektől, szerintem..

2021. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!