Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fényvédőtől nem csillog...

Milyen fényvédőtől nem csillogna az arcom?

Figyelt kérdés
A mostanitól sajnos eléggé fénylik az arcom, ami eléggé zavar, és nem szeretnék semmi alapozót kenni rá, amivel elfedhetném.

2021. jún. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Próbáltál rá átlátszó púdert rakni? Az sok esetben megoldja a problémát.

Egyébként Eucerin oil control mattra szárad, a fluidok egy része is jól teljesít ilyen téren, például La Roche posay shaka vagy Garnier face fluid. Az eddig soroltak alkoholosak, amivel amúgy nincs semmi gond, ha bírja a bőröd. A Canmake Mermaid clear meg valami csoda folytán teljesen vizes-géles állagú annak ellenére, hogy alkoholtól mentes, teljesen megszárad és nem zsírosodik egyáltalán tőle az amúgy zsíros bőröm.

2021. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék semmilyen púdert vagy alapozót sem rakni rá. Csak úgy natúrban szeretném tudni az arcomat, de fénytől védetten. Olyan fénylő bőrt nem okozó fényvédőt szeretnék, amit a közeli drogériákban is megvehetnék akár holnap. Van ilyen? A bőröm elég érzékeny és könnyen kiszárad, alkoholosat semmiképpen sem vennék.
2021. jún. 13. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Rossmann vagy dm sajatmárkás fényvedő.

Lépj be facebookon a Tudatos bőrápolók klubja csoportba ott biztos többen tzdnak neked segíteni.

2021. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2: Nincs olyan drogériában.

Első ajánlotta a Canmake fényvédőt, na azt csak rendelni tudod…

2021. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én az Altruist 30 faktorosát használom, nem csillogok tőle. A Skinsmartról tudod megrendelni.
2021. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nivea Shine Control, a legjobb amit eddig használtam:)
2021. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem teljesen értem, miért lettem teljesen lepontozva, amikor csak saját tapasztalatot osztottam meg? :D
2021. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Én sem tudom, ki pontozott le, és miért, de én felpontoztalak. :D
2021. jún. 14. 22:59
 9/9 A kérdező kommentje:

A transzparens púdertól meg fehér lesz az arcom, de ha kevesebbet rakok, akkor ugyanúgy csillog az arcom.

Azon is gondolkoztam, hogy lehet, hogy a fényvédő túl zsíros az én bőrömnek, ez lehetséges?

Illetve a másik az lehet, hogy rossz minőségű púdert vettem.

2021. júl. 16. 15:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!