Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegyet eltüntetni,halványí...

Anyajegyet eltüntetni,halványítani hogyan lehet házilag? És hogyan lehet megelőzni hogy megjelenjenek újabbak?

Figyelt kérdés
Olyan tippeket láttam interneten hogy fokhagyma, ricinusolaj és egyebek rá kenésével el lehett tüntetni de ezeket tapasztalat nélkül nem szívesen próbálnám ki.

2021. jún. 13. 20:41
 1/6 anonim válasza:
92%

Hat hazilag eltuntetni... max kivagod.


Nem ajanlatos anyajeggyel szorakozni, tul nagy a riziko a rak kialakulasara.


Esetleg valamilyen kozmetikummot tudsz tenni ra, hogy ne latszodjon.


Ha mindenkepp elakarod tuntetni, akkor sebesszel.

2021. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Anyajeggyel tenyleg ne szarakodj, mert elrakosodik es megdogleszt. Sebesz, par evvel ezelott darabjat 6k-ert vagtak ki, most valoszinuleg dragabb. Nem erzel lofa, szt sem, utana max egy kis sebkent sajog par napig.
2021. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet sehogy házilag eltüntetni, és nem is ajánlatos ezzel kísérletezni mert nem jó dolog a melanoma.

Ha nagyon zavar, akkor bőrgyógyásszal konzultálj erről. Ő tud tanácsot adni, hogy hol érdemes leszedetni.

Új anyajegyek létre jöttét se tudod meggátolni. Úgy is jön, ha jönni akar.

2021. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2021. jún. 14. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Házilag nem lehet eltüntetni.Ha zavar akkor keress fel bőrgyógyászt.Nekem mar volt anyajegylevétel előtte adnak érzéstelenítőt és nem fogsz semmit sem érezni.Pár napig húzódott ott a terület de nem fájt.
2021. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a házi módszereket felejtsd el, mert 1 hatástalan, 2 csak max elrákosítod. Nekem az arcomon volt egy 4mm-es kiálló anyajegy. Amióta az eszemet tudom gyűlöltem. Néha megpróbálkoztam az állami bőrdokiknál, de elhajtottak, hogy jól van az úgy, amúgy is csak a metszés a jó, rosszabb lesz stb. Az igazság az, hogy valóban biztonságosabb, és pl. lapos valamint rosszindulatú, gyanús anyajegyet azzal kell. De ugye nekem az arcomon volt, nem mertem a metszést, mert hosszadalmas a gyógyulás illetve a plasztikai sebész sem garancia. Végül elmentem egy maszek rendelőbe, vagy minek hívjam (esztétikai kezelések vannak ott). Megvizsgálta, majd 5 perc alatt lézerrel leszedte. 3 hét után már korrektorral sem nagyon kellett fedni, nyoma nem maradt. Azt sajnálom csak, hogy nem tettem meg évekkel ezelőtt. Szóval ha kiálló, jóindulatú akkor lézer mehet. Ha nem áll ki, akkor meg már vannak nagyon jó korrektorok. Ha nem az arcodon van, akkor sztem a metszés is tökéletes. Még megjegyzem, hogy sokat segített a tény, h maszkot kellett akkor hordani, így senki sem bambult, mert eltudtam fedni a képemet. Az egész 15 ezer volt összesen.
2021. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!