Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért foglalkozik mindenki...

Miért foglalkozik mindenki annyit a hajával?

Figyelt kérdés
én amióta finoman szólva le**arom, sokkal szebb, és nem törik a hajam, és már nagyon szép hosszú :) nem kenem annyi kencével, és szerintem ezért egészségesebb. Jobb lenne ti sem foglalkoznátok vele annyit -.-
2010. aug. 25. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
sokkal másabb fejem van ha kivasalom :) és mivel adok rá ezért ezvan
2010. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is annyi hogy sampon, néha balzsam és nem szárítom meg ... mást nem is csinálok :D

Ha olyan kedvem van akkor kivasalom...de ez elég ritka mert nincs hozzá türelmem :))

Jah, és annyi, hogy félévente vissza van belőle vágva 1-2cm.

De így is 1 hónap alatt nőtt 5 centit :)

2010. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én megmosom és ennyi:D

már arra sem veszem a fáradságot, hogy kifésüljem...minek? így sokkal szebb, nem kócos, de olyan jól látszanak a tincsek. már nem olyan töredezett és puhább is mint volt. arról nem is beszélve, hogy már jó hosszú:D

2010. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

MErt alapból kiba göndör a hajam, és megaszáraz. Ha nem balzsamozom, meg nem használok rá pakolást, akkor pedig übercsúnya lesz. A vasalásról már leszoktam, de a festésről nem.

Egyébként nem mindenki annyira szerencsés, hogy 0 ráfordítással szép legyen a haja, úgyhogy inkább igénytelenség, ha egy ilyen típus nem törődik vele-.-'

2010. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is csak megmosom, fújok rá Gliss kuros balzsamot. Max. havonta egyszer teszek rá hajpakolást és kész. :)

Én sem szárítom, nem is vasalom már 1 éve. Azóta valóban sokkal szebb, élettel teli a hajam!

2010. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A haj az egész fejet átvarázsolja. Akinek ápolt szép, színes a haja azt sokkal jobban megnézik. A haj sokat változtat egy emberen. Nem mindegy hogy hogy hordod, hogy fésülöd, hogy mosod, hogy fested...:/

Én annyit bajlódok a hajammal hogy az nem kifejezés. Rengeteget ráköltöttem már, de eredménye megvan;)

2010. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam extra hosszú, mégsem teszek rá annyi mindent, mint sokan mások akiknek csak hátközépig ér vagy ilyesmi. Sampon, balzsam, olaj. Ez a 3, amit rendszeresen használok. És mégis szép fényes meg egészséges. Mondjuk nem is csinálok vele semmi olyat, ami károsíthatná...
2010. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak samponozom 2x azt ennyi :D Nem is törik és nagyon egészséges és sokat nő :)
2010. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem sem kell kenceficézni, de azért ápolni kell.
2014. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!