Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem merek pedikűröshez menni,...

Nem merek pedikűröshez menni, honnan tudnék otthonra beszerezni pengés gyalut bőrkemenyedesre?

Figyelt kérdés

Rettegek a pedikűröstől. Tudom, hogy sokan bolondnak tartanak emiatt.


A sok gombás láb, ugyanazokat a műszereket használják, hiába áztatják, fertőtlenítőben,de egy rohanosabb időszakban pl. Nem ázik pl. 30percet,ami az előírás.


Amúgy Szerintem a csirákat, csak hő kezeléssel lehet teljesen előlni, mint egy műtős eszkőzt.


Próbáltam már, úgy hogy saját műszert vittem, de csak előkerült a saját kis műszerek, hogy ó ezt, csak ezzel-azzal tudom megcsinálni.

Kiirtam magamból, es maros jobban erzem magam.

Parasoftin zoknit használtam, nagyon sokat javított.

Most már nem olyan vészes, de szivesen kiprobalnam a gyalut.



2021. jún. 19. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én drogériában vettem.
2021. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Müllerben vettem.
2021. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én mondjuk jobban paráznék a helyedben attól, hogy megvágom magam, mint egy pedikűröstől….
2021. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Azzal nem lehet megvágni,nem úgy működik,mint egy rendes borotva.Évek óta használom,sosem volt sérülés.
2021. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, láttam már csodákat, amit gyaluval műveltek maguknak emberek
2021. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Gombás lábat én nem kezelek, illetve amiből csak lehet 1x használatosat használok.

Több eszközöm van, ezért bőven van idő mire teljesen fertőtlenítődik. Szóval nem kell tartani egy pedikűröstől. Ami lényeg, hogy jó szakembert keress, és akkor baj nem történhet! :)

2021. jún. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!