Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 év alatt 14 centit nőtt a...

2 év alatt 14 centit nőtt a hajam. Ezen mennyit tud segíteni a ricinusolaj?

Figyelt kérdés
Alig fél centit nő a hajam egy hónapban. Ezen mennyit tudna segíteni a ricinus olaj, vagy egyéb hajnövesztést segítő szer?

2021. jún. 19. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a ricinus olaj segített. Ha fested a hajad hagyd abba, a szárítást, vasalást is mellőzd. 2 mosás között hagyj ki legalább 4-5 napot, ezzel kíméled a hosszát. (Persze nem kell megvárni még tocsog a zsírban ezt neked kell ki tapasztalni. Ha nem zsírosodik, koszolódik egy hetet is kihagyhatsz). Én a ricinust be szoktam keverni samponnal+vízzel és rajta hagyom 20-25 percet a fejtetőn, a végekre addig is balzsamot/pakolást teszek. Elég jól megnőtt tőle a hajam egy év alatt nőtt 10-15 centit. Előtte kb 5-10-et, ami vissza is tört. A dm-ben is vannak jó kis haj vitaminok jó áron, azokkal is érdemes próbálkozni mellette. Arra figyelj, hogy mosás után csak egyféle hajápolót használj ami inkább higított, mert azzal be tudod fújni a hosszát is. A tömény olajak, krémek elnehezítik. Egy sörtés kefét is szerezz be ha tudsz fodrászkellékesből (2-3000 Ft), azzal el tudod oszlatni a felesleges faggyút a hajadon, nem zsírosodik vissza olyan gyorsan.

Szóval nem egyszerű, de nem lehetetlen a szép haj. Jó hajnövesztést!

2021. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire törött a vége?

Saját magamon azt tapasztaltam, hogy vágás után havi 2 cm-t is nő, de ahogy telik az idő egyre kevesebbet. Aztán újra sor kerül a vágásra és megint megnovi a 2 cm-t.

2021. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!