Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopasz lettem, hogy tudnám a...

Kopasz lettem, hogy tudnám a lehető leggyorsabban vissza növeszteni a hajam? Szeptemberre mennyit nőne?

Figyelt kérdés
Nullásal lett végig tolva.

2021. jún. 21. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szeptemberre azért valamit már visszanő.Nekem most ilyen 3-4 milissel lett levágva mindenütt,most egy hónap alatt egy centisre nőtt
2021. jún. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes frizura nyárra, nem kell aggódni :D Sürgeti nem tudod, mindenkinek egyéni. De amit előző írt, az jó támpontnak, vagy hát átlagnak, nagyjából 1-1.5 cm-rel lehet számolni valószínűleg. Kevesebb nem igazán, esetleg több.
2021. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*havonta
2021. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit para, mert olyan, mintha akaratod ellenére történt volna. Így, hogy nem ismerjük a részleteket, mást nem tudok mondani, mint hogy türelemmel várd ki. Szeptember elejére lesz kb 3 centi hajad, az már teljesen hétköznapi, már ha fiú vagy, lányként lehet picit kell majd magyarázkodnod akkor is. (Az átlag hajnövekedés kicsivel több mint 1 cm havonta)

Mivel megtörtént, azt mondom, hogy most próbáld meg élvezni a kopaszság adta előnyöket. Vigyázz a fejbőröd ne égjen le, ha hosszabb ideig vagy a napon, akkor hordj világos színű sapkát.

2021. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból csak annyit tudok mondani, hogy egyszer hagytam nőni a hajam egy hónapig, mert lusta voltam leborotválni, és nekem is bő 1 centi lehetett a végére. De akkor már nagyon idegesített, és leszedtem végül, jobb így. Siettetni nem tudod a növekedést, úgyhogy azt mondom én is, hogy élvezd most a meleg időben a kopaszságot, aztán majd meglátod. Ha megtetszik, még mindig levághatod újra.
2021. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyárra tényleg a legjobb, én most fogom levágatni. Szeptemberre 3 centit biztos nő.
2021. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, ment mindenkinek a zöld.
2021. jún. 23. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap alatt nőtt vissza olyan mértékben, hogy a kollegák nem náciztak le miatta. :D
2021. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagy?
2021. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-4 Centi simán elképzelhető
2021. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!