Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szeretnék Borbély lenni de...

Ha szeretnék Borbély lenni de már van egy szakmám amiben dolgozom van erre olyan képzés ami nem 2-3 éves?

Figyelt kérdés
Tudom kellene ennyi idő hogy tanuljon az ember, csak már elkezdtem dolgozni a vendéglátós szakmámban és nem tudom ha ilyen gyorstalpalón elvégeznék egy ilyen Borbély képzést, már ha van ilyen azt a papírt is elfogadják e ha állásra jelentkezem?
2021. jún. 27. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
El tudod végezni pár hónap alatt, de ezek fizetős képzések szoktak lenni és mivel az OKJ megváltozott ezért már csak most van az utolsó lehetőséged hogy elvégezd Iskola rendszeren kívül.
2021. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!