Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mandula olaj tényleg jó...

A mandula olaj tényleg jó lehet a szemalatti karikák ellen ?!

Figyelt kérdés

Sajnos gyerek korom óta sötét karikák vannak a szemem alatt. Lilás árnyalatú. Örökletes, úgyhogy eddig semmi nem használt. Az elengedo alvás , folyadék , stresszmentes életmód sem segített.

Azt olvastam hogy a mandula olaj megoldást jelenthet a problémára. Vettem egy 100%ig bio olajat és pár napja azzal kenegetem. Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata ?



2021. jún. 27. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogja eltűntetni
2021. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor hiába kenegetem ?
2021. jún. 27. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába
2021. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A pigmentáción tud segíteni a koffein szérum. Nekem jelentősen halványodott rendszeres használat mellett. De ha pl. vékony erek vannak ott, amit úgy tudsz megnézni, ha óvatosan felhúzod a bőröd és úgy is látszik, akkor sajnos ez sem segíthet.
2021. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia. És hol lehet koffeinszerumot beszerezni?
2021. jún. 28. 08:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Bármelyik drogériában, én a DM-ben vásároltam a Revox koffeinjét, linkelem. :)

[link] - itt véleményeket is tudsz róla olvasni, h szeretnél.

2021. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy M és neked segített a sötét karikák ellen ??
2021. jún. 28. 10:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem lényegesen halvanyitott rajtuk, mint ahogy korábban is írtam. Teljesen a világon semmi nem tünteti el orvosi beavatkozás nélkül, de már így is komfortosabban érzem magam smink nélkül is.
2021. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Megmutatom nekem mennyire rettenetes. Az előbb kentem be. Sötétben még rosszabb ... Neked kb mennyi idő elteltével lehetett látni a javulást?

2021. júl. 3. 14:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonló volt, ilyesmi árnyalat, de sötétebb, szóval ne aggódj, nem veszes egyáltalán. Kb 1 hét múlva láttam javulást reggel, emellé volt egy alaprutinom (tisztítás, koffein, fényvédő a végén). Remelem neked is segíteni fog. :)
2021. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!