Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Depressziót okozhat az kopaszo...

Depressziót okozhat az kopaszodás?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, fiatalon meg gimibe is szép fürtös vastagszálú hajam volt. Most meg ki van kopva elöl, nem annyira vészes de nagyon rosszul erzem magam, szégyellem, és direkt növesztem de akkor is latszik meg le van lapulva, hogy borzalom, nem lehet jó frizurat vagatni mert olyan igenytelen hatasa van. Tenyleg nem annyira durván, ilyen U alakba.

Fodrászhoz is már idegeskedve megyek hogy fu mit fog gondolni.



2021. jún. 30. 20:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy ha valahonnan lenne sok pénzem, tuti hajbeültetesre költeném.
2021. jún. 30. 20:11
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Okozhat. Az is okozhat, hogy benőtt a kislábujjad körme vagy, hogy lemerült az elem a zseblámpádban. És akkor most?
2021. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia én 20 éves vagyok 17 évesen kezdtem kopaszodni,jelenleg V alakú kopaszodásom van,amit még fodrász jól tud kezelni. Amit mondtál hogy U alak kicsit nehéz elképzelni. De én úgy vagyok vele,ha nagyon nagy területen hiányozna vagy nem lehetne már sehogy beállítani,akkor leborotválom mindenhol nullásra ès meg van oldva,csomó férfinak jól áll. Hajbeültetésen valamikor én is gondolkozom,de jó párszáz ezer lenne és nincs rá garancia,hogy nem hullik ki. Figyelj én úgy állok hozzá ez legyen a legnagyobb bajom az életben. Emellett még lehet jól kinézni.
2021. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Legyél depressziós ezért , majd megtudod mekkora segg vagy !
2021. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SZerintem igen.
2021. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
21 éves vagyok énis az voltam ... kb 2 hónapja vágom tüsisre a hajam szóval nagyon rövidre. Azóta semmi bajom nincs és bele törődtem 😅
2021. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!