Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket használjak...

Milyen termékeket használjak a hajamra?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan termékeket keresek (sampon, balzsam, olaj, hővédő) ami teljes mértékben szulfát, denaturált alkohol és szilikon mentesek. Az sem hátrány ha megfizethető árban vannak.

2021. júl. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Hovedobol nem fogsz ilyet találni szerintem. Olajból sima argan/jojoba olaj tökéletes.


Sampon-balzsam van dogivel.

Azért 2 sampon kell. Az egyik maradjon szulfátos, a másik mehet mentesnek.


Rengeteg a márka. Pl göndörkacajon szépen össze vannak szedve a termékek.


Az se mindegy, hogy drogériás, gyógyszertári, vagy netes rendelés is szóba jöhet, illetve az anyagi keret.

2021. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kókusz olaj is jó
2021. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

ez pl. egy jó inci-s hővédő, viszont nem tudok a hatásáról nyilatkozni, nem próbáltam

ezekkel az a baj, hogy pont a szilikon miatt védi meg a hajad a hőtől, csak ugyanannyira káros

olajnak jó lehet egy kókuszolaj-argánolaj pakolás a hajvégekre hajmosás előtt 3 órával, de vannak szilikonmentes olajak, azt lehet találni, viszont főként neten, drogériákban igen kevés ilyen van, de pl. a Balea kókuszos hajolaja jó, csak kevés kell belőle, különben ragacsos marad a hajad

samponban is ajánlott ha van egy szulfátosod, havi 1x tisztító mosásnak

minden mentesnek a baba dolgokat ajánlom, ha drogériás viszonylatban gondolkodunk a Babylove és Babydream termékek között vannak jók

ajánlok neked hajpakolást is, sampon-pakolás-balzsam sorrendben, ezt ajánlom, hogy az egyik legyen egy hidratáló (pl. a pakolás) a másik pedig proteines.

Én pakolásnak Garnier Hair Foodot használok, ezek a hidratálás miatt (papaya, banán), balzsamnak pedig proteined a Ziaja kecsketejes balzsam, de nekem nem jött be, most a Schauma Keratin Strong balzsamot hasznalom, ez is jó összetevős, ez nagyon bevált!

Így nekem a pakolás hidratáló, a balzsam proteines

De van a Baleának proteines pakolása, ilyen rózsaszín tégelyes , nagyon sokan ajánlják, emellé én egy hidratáló balzsamot használnék, Hair Foodok például ide is.

nekem ezek váltak be:)

2021. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!