Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól kinéző nyári frizurák...

Jól kinéző nyári frizurák tizenéves fiúknak? Ötletek?

Figyelt kérdés

Írjatok minél többen haj ötleteket, ha tudtok, akár képet is csatoljatok!


Az egyik 12, a másik 14, a harmadik 15,5 évesek.


Minden haj jöhet, csak a hosszú haj nem, mert ahhoz még növeszteni kellene, meg amúgy sem túl menő vagy helyes egy fiún. A szubkultúrák viselete is ki van. Meg az ilyen selyemfiús, páwás, nevetséges hajak is ki vannak zárva. Minden más jöhet.


Annyit érdemes tudni róluk, hogy fociznak, nyilván a koruk miatt kettő nagyobbik stílusilag fiús, a kisebb kisfiúsabb. Nyáron rengeteget, szinte csak, utaznak, nyaralnak, látogatnak, strandolnak, úsznak, fürdenek, pihennek. Az év többi részén meg ugye tanulnak.


Várjuk az ötleteket, válaszokat, képeket! Köszi!



2021. júl. 10. 22:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Szia. Mind a 3 fiadnak egy jó tüsi haj ha sem a hosszú fiús sem ezeket a páva hajakat nem szeretik. Akkor géppel jól meg kell nyírni sima egyforma hosszúságúra mindenhol.

Amiket felsoroltál azokra ez mind praktikus.

2021. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Hosszú nem fiúsra gondoltam. Tehát, ami lányosan hosszú, mondjuk mindenhol nyakig érő vagy hosszabb. Hosszú alatt nem tudom mit értesz.


Köszi! Jöhetnek még a válaszok, képek, ötletek stb.!

2021. júl. 10. 23:27
 3/38 anonim ***** válasza:
Bocsi igen látom már én írtam el és rossz lett a mondat érthetősége.
2021. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Milyenre gondoltál? Képet tudsz küldeni?


Közben a többiektől jöhetnek még a válaszok, képek, ötletek stb.!

2021. júl. 10. 23:48
 5/38 anonim ***** válasza:
Most oldalt ha fel van nyírva mekkora a haja mm?
2021. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

[link] (ez a 3mm)

[link] (kb ez a 6mm)


Ez pedig a kopasz

[link]

2021. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

A középsőnek ilyesmi volt: [link]

A legidősebbnek ilyesmi volt: h [link]

A legkisebbnek pedig ilyesmi volt, csak kevésbé borhoz: [link]


Azért írtam, hogy volt, mert már azóta megnőtt és minden egy picivel hosszabb lett, de pont annyival, hogy már zavarja őket a melegben, meg mert nem annyira néz ki jól így, ezért hajvágás lesz.


Várok képeket és ötleteket!

2021. júl. 11. 01:31
 8/38 anonim ***** válasza:
Hát ha hosszú nem játszik, akkor nagyon rövid. A 10 centis felül hosszúra meghagyott haj már belelog a szembe meg igazgatni kell meg zselézni. Egyszerűbb ha 1-2 centi hosszú csak. Oldalt meg lehet rövidebb, szerintem az úgy teljesen okes átmenettel.
2021. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok és képek! Köszi!
2021. júl. 11. 02:43
 10/38 anonim ***** válasza:
Nullásgéppel kopaszra.
2021. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!