Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már öngyújtóval...

Próbálta már öngyújtóval leszedni a szőrt?

Figyelt kérdés

Láttam az előbb egy videót ahol egy öngyújtóval gyors mozdulatokkal épphogy oda közelített a emberke füléhez amin volt pici kis szőke szőr szállak. Mint valami fodrásznál olyan volt a háttér.


Valaki próbálta már? 🤣 Leégetti a szőrt? :o

Nem látszik utána semmi?



2021. júl. 11. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Darwin-díj várományos...
2021. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Tartóégetéskor a jobb karomról egyszer leégettem.
2021. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy német kollégám járt török fodrászhoz, ott pörzsölték le így a szőrt, azt mondta nem érez semmit. Persze nem öngyújtóval, hanem ilyen spec égetővel, hasonló mint a brulleè égető.
2021. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a fülszőrt égetik.

2021. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%
Szokták. Én leírtam egyszer már ide, de akkor lepontozták, mert a sok proli azt hitte trollkodás.
2021. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, régen úgy szedték le magukról a szőrt a nők, hogy egy meggyújtott papírtekercset húzogatva lepörkölték a szőrt ahol le kellett. Persze ma már van öngyújtó, és itt-ott alkalmazzák még a technikát, hogy ne szúrjon a szőr. Igazából ez teljesen átlagosnak számított régen, egyszer olvastam, hogy valamelyik kultúrában meg smirglivel dörzsölték le a szőrt, na az nem lehetett kellemes.
2021. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csináltam már. L
2021. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
A természetes szelekció valahol itt kezdődik.
2021. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyertyával próbáltam, ókori szokás szerint. Nem igazán praktikus. Lassú, büdös, és kissé csípős érzés.
2021. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát érdekes, köszönöm a válaszokat, sokkal rosszabb lenezo válaszokra számítottam úgyhogy ez egy pozitív csalódás volt :D


Azért kicsit ijesztő lehet az arcunkoz tartani egy olyat...

2021. júl. 11. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!