Wipera812 kérdése:

Rizs víz a hajra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A rizs vizet rengeteg helyen lattam mar, így gondolta én is kiprobalom a hajamra.. a kérdésem hogy hogyan kell felrakni a hajra mennyi ideig jaj mosás előtt vagy után..? Válaszokat köszönöm!

#haj #ápolás #hajápolás #rizsvíz #Hajnövés hajnövesztés #Fényes gyönyörű hosszú haj
2021. júl. 11. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Kipróbáltam a rizs vizet a hajamra, és működött
Kipróbáltam a rizs vizet a hajamra, de nem működött
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek igen,valakinek nem.

Lehet lepontoznak,de nekem szárította,nem csinálnám újra.

Húgom pedig imádja

2021. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én kb 2-3 hónapig rizs vizeztem a hajamat, de nekem nem igazán működött :(

Úgy csináltam hogy vizes hajon hagytam állni egy 10 percet, aztán sampon meg balzsam. Az elején fényesebbnek/erősebbnek hatott a hajam, de később elkezdett sokkal jobban zsírosodni meg kicsit már elegem volt belőle hogy milyen büdös :D

Vigyázni kell vele, mert rengeteg protein van a rizsvizben és kis mértékben elengedhetetlen a haj számára, de ha felrakódik a hajtövekre és a hajhosszra, akkor sokkal könnyebben törik is.

De szerintem nyugodtan kipróbálhatod, nem lesz belőle katasztrófa, max nem jön be a hajadnak :)

2021. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!