Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hónom alatt fekete lett a...

A hónom alatt fekete lett a bőröm, olyan mintha koszos lenne. Lehet ez az izzadásgátló dezodortól és mivel tüntethetem el nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is fekete.évek óta.nekem erősebb a szőröm azért fekete.ezzel nemtudok mit csinálni
2010. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Nem,nekem ez nem a szőröm miatt alakult ki,hanem úgy gondolom a dezodor miatt.Elég régen ilyen már és egyszerűen nem tudom eltüntetni sehogyan sem.Olyan mintha koszos lenne.De ha borotválom sem tűnik el,mindig ugyanolyan marad sajnos.Nagyon szeretnék már végre megszabadulni ettől a kellemetlen "dologtól".Aki tudja ez hogyan lehetséges,kérem szépen írja meg.Bármilyen megoldás érdekel!!!!!!Köszönöm szépen előre is mindenkinek!!!
2010. aug. 27. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bepállott? Arra van valamilyen krém, a nevét sajnos nem tudom, de patikában tuti meg tudják mondani.
2010. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,de ha a bepállást izzadás alatt érted,akkor lehetséges.Bár nem vagyok nagyon izzadós és nyáron szinte mindig használok valamilyen izzadásgátló dezodort így nem szoktam nagyon izzadni.Egyébként én még arra is gondoltam,hogy nem lehet ez esetleg attól,hogy mikor szoliba jártam(a dezodor a hónaljamra fújva)és az esetleg úgymond"megéghetett"a szoláriumban és ettől lett fekete a bőröm??De tulajdonképpen a legfőbb kérdésem az eltűntetésére irányulna...
2010. aug. 28. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!