Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sátrazós fesztiválra milyen...

Sátrazós fesztiválra milyen arcápolási termékeket visztek? (elsősorban tudatos bőrápolókhoz szól a kérdés)

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Leginkább minimalistát, oké hogy biztos lesz tiszta víz de nem fogsz tudni beállni a tükör elé negyed órára, ha jó fesztivál akkor időd/kedved se lesz ezzel foglalkozni és egyébként sem érdemes sok cuccot vinni. Lemosónak valami olyat viszek amiből elég egy, leszedi a sminket/naptejet is és nem muszáj hozzá csapnál lenni (leginkább micellás/arclemosó vizet), egy hidratáló toner sprayt, egy könnyű hidratáló krémet és természetesen fényvédőt. Alaposabb tisztításra viszek egy rendes arclemosót is, de abból elég egy mini, nem feltétlen használom minden nap.

Szérumokat, hámlasztót, maszkokat, éjszakai krémet és hasonlókat nem érdemes vinni, csak foglalja a helyet, egy hétig megvagyok nélkülük. Amit én még figyelembe szoktam venni hogy lehetőleg mindenből olyat vigyek aminek higiénikus a csomagolása, spray/tubus jellegű termékeket tégelyes vagy csepegtetős kiszerelés helyett.

2021. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Arctisztito kendot... mi a szarert vinnek felesleges dolgokat?
2021. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lemosó, akár olajos helyett mici víz, fényvédő!! Hidratáló krém szerintem elég így az alap. Meg esetleg egy face tóner vagy mist kis frissitésre.
2021. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!