Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó haj ötletek egy 13 és egy...

Jó haj ötletek egy 13 és egy 14,5 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Hajvágás lesz, mert már nagyon megnőtt és furcsán néz ki, meg zavarja ott hátul őket így nyáron, a sok utazás, nyaralás miatt. Jöhet szinte bármilyen haj.

2021. júl. 16. 17:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, benne vannak akár a 3 mm-Ben is, csak attól félnek, hogy nem nő vissza szeptemberre. Csak akkor így nem tudom mi legyen, mert így csúnya, lenőve és zavaró is. Szóval lehet, hogy jövőre lehetne a nyerő, bár nem tudom...
2021. júl. 18. 01:02
 22/28 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni neki még akkor ha augusztusban vágnad le nekik
2021. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

[link]

Ha már a 3mm benne vannak akkor most ha ebben a hónapban lenyírod nekik ilyenre amit most küldtem ez 1mm nincs szemmel való különbség a kettő között.

Még ez is vissza fog nekik nőni meg ha egy nagyon keveset kell még nőnie az se baj szeptember első 1 hetében ott igazából még jó idő szokott lenni

2021. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
De mit mondanának a társak, meg a tanárok. Csodálkoznak. Ez sokat ráadna, hogy hűsítse? Mekkora lenne szeptemberben, ha nem vágjuk?
2021. júl. 18. 10:52
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit mi közük van hozzá. Igen sokat hűsítené, és könnyű kezelni a melegben. Ha nem vágjátok akkor egy ilyen 2cm kéne lennie ha most levagjatok és hagyjátok nőni, de ezt ti látjátok hogy mennyit nő 1 hónap alatt
2021. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A te fiadnak ilyen, mit tapasztalatok? KB. olyan haja van, mint az utolsóelőtti kép előtte képein. Olyanra visszanőne? Nem igazán tudjuk milyen gyorsan nő, ha szemmértékre le volt nővé eddig akkor vágtunk.
2021. júl. 18. 13:37
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát ha most vágjátok le akkor ott szeptember első hétre azért egy ilyenre meg kell nőnie ha normálisan nő a haja (itt arra gondoltam hogy nem ultra lassan nő hanem átlagos módon l).

Ilyenre kb

[link]

2021. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27es vagyok az lemaradt hogy a fenti képre gondoltam kb akkoranak kéne lennie. Bocsi a késői valaszert
2021. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!