Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát lehet használni...

Milyen gyantát lehet használni intim területen?

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom, borotvát használok, de így 4-5 év után is kipattogok, hiába kenem napi 3x utána hidratálóval, szóval szeretnék gyantára váltani. Van olyan ami nem csak bikinivonalra, hanem az egész szeméremdombra használható? Vagy ilyenkor ha teljesen csupasz eredményt szeretnék, akkor borotválnom is kell? (Bocsi elég tudatlan vagyok) A veet cukorgyantát néztem ki, az esetleg ilyen célra megfelel?
2021. júl. 16. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én házi cukorgyantát használok, de biztos veet is jó.


Nem kell borotva, de a kényes területeken extrán figyelj, sokkal érzékenyebb a bőr. Egy tükör például segíthet jobban belátni a terepet. És mindig legyen kifeszítve a bőr felülete, ahonnan le szeretnéd rántani.

2021. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyantától brutálisan begyullad ott, jobban, mint a borotvától.
2021. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 16 éves korom óta gyantazom magam(most 29 vagyok), de az intim részen még én se bírom magamnak megcsinalni teljesen.

Egy darabig igen, de teljesen nem. Ott testszőrvágóval nyírom rövidre.


Én nemrég az ipl-en kezdtem elmélkedni, hogy be kéne rá ruhazni. Attól nem fog benoni a szőr meg kipattogni.

2021. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ja, de IPL sötét szőrrel működikcsak. Rasszista 😃
2021. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első intim gyantát mindenképpen bízd kozmetikusra, ne kísérletezz vele otthon.
2021. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es: vagy inkább aki kitalálta az ipl-t 😅
2021. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! Azért még jöhetnek tapasztalatok. :)
2021. júl. 16. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját magadnak nagyon nehéz szépen legyantázni, még a kozmetikusok közül is van aki nem vállalja és nem azért mert prűdek, hanem mert sok gyakorlat és odafigyelés kell.

Inkább menj kozmetikushoz. Főleg az elején.

2021. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!