Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok szivacsot fürdéshez...

Használtok szivacsot fürdéshez, zuhanyzáshoz?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 01:37
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem, felesleges
2021. júl. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én használok, sokkal jobb mint csak szétkenni magamon a tusfürdőt 😅
2021. júl. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettem magamnak pamacsot még tavaly de érintetlen azóta is. Valahogy nekem nem annyira higiénikus.
2021. júl. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, hetente cserélem.
2021. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem szivacsot, hanem fürdőrózsát. Sokkal jobban felhabzik a tusfürdő, ezáltal kevesebbet kell használnom belőle, mintha csak elkenném magamon. Plusz tisztábbnak is érzem magam utána.
2021. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem, mert undorító. Egy fürdőszobában, ahol nedves a környezet, magas a páratartalom, egy nedves szivacs a baktériumok melegágya. Ha még rendesen kiszárítható lenne, akkor sem. Ráadásul elhalt bőr is lehet benne. Aztán még azzal kenegessem el magamon a tusfürdőt...Soha.

Minden nap/héten cserélni pedig óriási környezetszennyezés.

2021. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ramiz válasza:
100%
Igen, többfélét is, már évek óta. Előtte viszont soha nem használtam, szüleimnek sem volt.
2021. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!