Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítő spray-k,...

Végleges szőrtelenítő spray-k, krémek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Bár már tettek fel ezen az oldalon kérdést erről a témáról, de nem láttam sok választ, vagy érdemlegeset. Lehet választani több fajtából (Kalo, Hairfree, Hair no more, Hairaway, Leila tika stb...) de egybehangzó véleményt még egyikről sem hallottam... Valaki azt mondja, hogy neki használt a Kalo, mások azt szidták a legjobban. Orvosok pedig vagy letagadják, hogy nem is hallottak még erről, vagy tudják az igazságot, hogy ilyen nincs...?! Ha valakinek van erről tapasztalata, annak örülnék, ha megosztaná.

Én nem azt várom, hogy rögtön vagy tényleg véglegesen megszüntesse a szőrnövekedést... Ha úgy használna, hogy lassabban nőnének vissza vagy puhábbak lennének a szőrszálak, az nekem már megfelelő lenne.


2010. aug. 27. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs hogy irok! a választ nem tudom de engem is érdekel!

van ilyen krém vagy spray ami VÉGLEGES szőrtelenitéshez vezet?:O sztem ilyen nincs hiszen akkor már mindenki ilyet venne:D

2010. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mindenki ezt gondolja...meg én is gyanakszom... dehát némelyik 90.000-be kerül... van olcsóbb 10.000-8.000 körül... és páran írták, hogy nekik használt, de az az igazság, hogy nem sokan hallottak róla, ezért nincs sok vélemény se róla. Amúgy az elve azon alapszik, hogy miután leepilláltad, a nyitott szőrtüszőkbe belefújod a sprayt, és az gátolja a szőrképződést. Ez pedig elég hihetőnek tűnik.
2010. aug. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!