Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy kicsit világosabb a...

Ha egy kicsit világosabb a szemöldököm mint a hajam az gáz?

Figyelt kérdés
Alapból seszínű, sötétszőke-világosbarna (fakó) hajam van. Be szeretném festeni mogyoróbarnára. Viszont a szemöldököm is ilyen halvány barna. Amúgy van rendes szemöldököm, nem ritkás és szép az íve. Csak seszínű. Azt is festessem be? Vagy elég ha sminkelésnél sötétebb szemöldökport használok?
2021. júl. 21. 16:08
 1/4 anonim válasza:
Ez szerintem a bőrszinedtől is függ. Én a szemöldökfestést csak annak ajánlanám akinek nagyon nem látható, ha sminkkel müködik akkor én nem festetném.
2021. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapból fehérbőrű vagyok, de nagyon könnyen barnulós. Szóval az arcom márciustól-októberig(amíg kb megmarad) barna, kreolos.
2021. júl. 21. 17:00
 3/4 anonim válasza:
Hát sajna igy látatlanban nem tudom, lehet hajfestés száritás után te is látnád.
2021. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem árt szinkronba hozni, és kiemelni a szemet szemöldökfestéssel.

Ezen a képen is ég és föld.

[link]

2021. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!