Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL otthon (pl. Philips...

IPL otthon (pl. Philips Lumea) - van olyan, akinek tényleg tartósan eltűnt a szőr, és már nem kell rendszeresen borotválni és villantani?

Figyelt kérdés

( Saját tapasztalataim:

Én kb. 2 éve villantgatomaz elején 2, utána átlag 3-4 hetente, a legnagyobb (5) fokozaton. Már jelentősen ritkább a szőr, de még mindig egy jelentős rész visszanő...

A bőröm világos, a szőröm átlagos.

A legjobb eredményt a hónomon értem el, itt csak pár szál nő vissza, de ha kicsit több időt hagyok ki a kezelések között, ott is újra több nő vissza...

A lábamon és az intim résznél kb. 30% nő vissza. Illetve mintha a növekedés is kicsit lassabb lenne, a lábam nem lesz a borotválás utáni napra sündisznós.

A combomon gyenge és világosabb a szőr, ott szinte semmi különbséget nem láttam, ezért már nem is kezelem. )


Várom a Ti tapasztalataitokat! Ti milyen szőrzettel, mióta, milyen gyakran, és milyen eredménnyel kezelitek?



2021. júl. 23. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve csinálom. Van látszatja, mert sokkal kevesebb a szőr, és lényegesen lassabban nő, mint előtte, de a teljes szőrtelenségtől még nagyon messze vagyok. :(
2021. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én 2,5 éve villantom, most már csak havonta. A szőrzetem majdnem teljesen fekete, pár szál szokott visszanőni mindenhova (láb, kar, hónalj, intim). Már jó ideje nem borotváltam, kihúzom csipesszel heti 1x. Megvan 15-20 perc alatt.
2021. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,5 éve használom. Nekem sötét szőröm van, így olyan 80-90%-os a csökkenés, dőbbenetes + 0 szőrbenövés <3
2021. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem elég sötét a szőrzeted, azzal van nálad gond.
2021. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Eleinte én is max fokozaton használtam, csökkent a lábamon egy darabig, utána nem annxira. Aztán átálltam 1-2es fokozatra (gondoltam így majd tovább bírja a lámpa), azóta szinte semmi szőr nincs a kezelt részen.


Nem tudom miért lett hatékonyabb alacsonyabb fokozaton, de érdemes kipróbálni.

2021. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 ezt mindenképp kipróbálom, mert időben is sokkal kedvezőbb lesz 1-1 kezelés, így hátha gyakrabban is be tudom majd iktatni.


Bár megjegyzem, hogy amikor a gép új volt, 3-as körül kezdtem használni (hogy ne fájjon annyira) de látványosabb eredményt akkor kezdett hozni, amikor felváltottam 5-re.


(A lábamon még mindig látszik, hogy szőrös, ha mondjuk egy hétig nem borotválom. Viszont régen egy húzással is megtelt a borotva szőrrel, most meg a fél lábszáram után kell csak kiöblíteni, mert alig szed össze valamit. De ha nincs időnként leborotválva, akkor az a pár szál is sokkal több sajnos, mint amit egy szoknya vagy rövidnaci megtűrne. )

2021. szept. 15. 18:05
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok, szurkolok, hátha neked is beválik :)
2021. szept. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem Philips, de nekem első használat után nem nőtt vissza kb 70%-a. Tejfehér a bőröm, és nagyon sötét a szőröm, lehet emiatt.


Arcon nem sikerül, mert ahhoz elég erős, hogy látszódjon, de ahhoz nem, hogy levillantsam. 🤦🏼‍♀️

2021. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!