Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpecin használata nőknek?

Alpecin használata nőknek?

Figyelt kérdés
Van olyan aki használja e terméket nő létire? Nagyon vékony a hajam és meg is van töredezve már azért sok mindent ki is próbáltam rá . Sokan az Alpecint ajánlották, de a reklámot látva az nem férfi sampon? A nőknek is ajánlott? Mit tapasztaltattok?
2021. júl. 24. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szőke hajamra használtam a hibrid változatot (kék doboz, piros kupak) és hatásosnak tűnt. Nem leszek a tipikus csodakapszulás “minden gondom megjavult” színész, de lett jópár új babahajam és kicsit mintha gyorsabban is nőtt volna a hajam. Nem használtam túl sokat csak önmagában (átmostam utána a saját samponommal) de nagyon szimpatikus :)
2021. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sima szoktam néha bevetni, igazából a haj gyorsabb növekedése reményében. Szerintem hatásos, de mindenkepp azt javaslom, hogy csak a hajtő/ fejbor részre tedd, mert szárítja a hajat. Pár percig hagyd rajta, aztán mehet a balzsam vagy a hajpakolas. Bár erősen férfias illata van, nem zavaró és Szerintem nem lehet érezni rajta, főleg ápolószerek után.
2021. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. júl. 24. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Az alpecin női megfelelője a plantur39, ugyanaz a gyártó. Nézz utána.
2021. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Rengeteg nő használja, mégis mitől félsz? Hogy szakállad nő?


[link]


Nem kötekedni szeretnék, csak ez olyan berögzülés, mint a "nők nem isznak sört".

2021. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves #5!

Egyáltalán nem félek, csak szerettem volna hallani pár személyes véleményt e termékről.Ennyi az egész 😊

2021. júl. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!