Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csokis, pudingos sütemény...

Csokis, pudingos sütemény okozhat pattanást?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, és félek hogy pattanások okoz. Tudom hogy a gyorséttermi kajákat kerülni kell, de a csokis sütit is?

2021. júl. 24. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Okozhat pattanást .
2021. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Dehogy okozhat pattanást!

Nyilván ne azt edd reggel, délben, este. Alkalmanként nem okozhat gondot, ahogy a gyorskaja sem. Azt is eszem, csokit is, sütit is, de sok zöldséget, gyümölcsöt is, házi készítésű, egészségesebb kajákat. Egy darab pattanásom sincs.

2021. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy okoz. Akkor okoz, ha érzékeny vagy rá, vagy bekavar a hormonjaidba, de ez is egyéni adottság. Ha egyszer-egyszer megeszel egy ilyet egyáltalán nem biztos, hogy bajt okoz a bőrödön.
2021. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél okozhat problémát, de nem mindenkinél.
2021. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es bocsi, de szerintem nem annyira jött le a kérdésem, attól kérdeztem akinek van/volt pattanása, nem attól akinek 1 darab sincs. Annak nyilván nem lesz tőle pattanása

2021. júl. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!