Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vöröses barna hajat befogja...

Vöröses barna hajat befogja egy világosabb festék?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon elrontottam magamnak, mindig ez van amúgy. Pedig előtte fodrászhoz jártam ő megcsinálta szépen csak én buta vagyok mindig.. Főleg egy csalódás után.

Tehát szőke hajamat festettem be karamell barnára viszont majdnem fekete lettem. C vitamin porral világosítottam az nagyon sokat segített. Most barnás vöröses beütése van. Ha kenek rá valami világosat az számít valamit vagy nem? Nem akarok újra sötét lenni de szeretnék világosabb lenni és nem ilyen vöröses főleg. Pont megyünk nyaralni is. Fodrászt nem bírom kivárni aki jó be van telve teljesen.


2021. júl. 27. 07:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A vöröst nagyon nehéz eltűntetni a hajból üm esetleg javaslok hajfesték lemosót az is világosít rajta (bár nem sokat)

Illetve amikor hajat mosol a samponba tegyél 1 pici! Szőkítőport

2021. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!